UEFA Rahvuste liiga piletipaketid

Septembris algab uus rahvuskoondiste võistlus, UEFA Rahvuste liiga, kus

Loe edasi

Jalgpallihaigla Jalgpalligeeniuseks sai jälle Ragnar!

Eesti jalgpallikoondise fänne koondava ühenduse Jalgpallihaigla iga-aastane Jalgpalligeeniuse hääletus sai huvitava finaali, kui esikohale konkureerisid kaks Ragnarit. Ühel pool viimasest kolmest aastast kahel korral Jalgpallihaigla geeniusehääletuse ülivõimsalt võitnud rahvuskoondise kapten ja teisel pool aastaid Jalgpallihaigla kulisside taga vaikselt oma asja ajanud vennike. Mis seal salata, seekord „vennike„ võitis!

Piletid Eesti-Maroko mängule

Eesti meeste jalgpallikoondis kohtub laupäeval, 9. juunil A. Le Coq Arenal MM-finaalturniirile jõudnud Marokoga, kellele see on viimaseks ettevalmistuseks enne Venemaal peetavat turniiri.

Jalgpallihaigla liikmetel on võimalus osta sellele mängule piletid fännitsooni soodushinnaga – €12.

Taaskord rakendatakse EJL poolt digipileti süsteemi. Pilet saadetakse sulle mai alguses meiliboksi ja nii pole tarvidust mängupäeval staadioniväravas telefoni tippides närveldada, et õige inimene viimasel hetkel sinuni jõuaks.

Jalgpallihaigla fännireis Eesti-Leedu Balti turniiri mängule Rakveres

30. mail peavad Eesti ja Leedu jalgpallikoondised Balti turniiri raames lahingu Rakvere linnastaadionil ning selle tarvis korraldab Jalgpallihaigla fännireisi marsruudil Tallinn-Rakvere-Tallinn.

Reis saab alguse 30. mail kell 16.00 A Le Coq Arenalt ning liigub sealt omas sujuvas tempos Rakvere suunas kell 19.00 algavale mängule. Tagasi Tallinna poole alustame mängujärgset veeremist ligikaudu kell 21.15 ning loodame kilulinnas oma reisibussi tühjaks laadida hiljemalt kell 23.00.

Piletid Eesti-Leedu Balti turniiri mängule

Hea patsient

Eesti koondis peab oma Balti turniiri avamängu Leeduga 30. mail Rakvere linnastaadionil.

Esmakordselt rakendatakse sel korral EJL poolt digipileti süsteemi. Pilet saadetakse sulle märtsi lõpus meiliboksi ja nii pole tarvidust mängupäeval staadioniväravas telefoni tippides närveldada, et õige inimene viimasel hetkel sinuni jõuaks.

Loe edasi

Müügile tuli uus Eesti koondise kaardimäng

Tere Jalgpallihaiged,

Meie Apteeki on müügile tulnud uus Eesti koondise kaardimäng.

Mõlemale mängijale jagatakse kätte 3 Kaitse ja 3 Rünnak kaarti. Igal kaardil on serva märgitud 1-5 logo. Mida rohkem logosid seda tugevam kaart. Rünnak ja Kaitse kaartide pakid hoitakse eraldi ja iga mängija jälgib, et tal oleks pidevalt käes 3 kaitse ja 3 Rünnak kaarti.

Jalgpallihaigla fänniturniiril

Tänavu toimub traditsiooniline Soccerneti fänniturniir jälle Kalevi Spordihallis ja ka Jalgpallihaiglal on plaan oma võistkond välja panna.

Hetkel on veel mõningaid mängijaid vaja. Mänguoskus ei oma mingit tähtsust - oluline on meeldiv seltskond! Oma soovist võib teada anda kirjaga oskar@jalgpallihaigla.ee aadressile.

Kindlasti kuluvad ka fännide fännid ära, et keegi ikka meie lampjalgu tribüünidel toetaks.

Laulge kaasa!

Täna ootab Gibraltari vastu väravatesaju korraldanud Eesti jalgpallikoondist kodusel A Le Coq Arenal ees mitte ainult tugev Bosnia ja Hertsogoviina koondis, vaid ka nende ligi 1300-pealine fänniarmee. On tõsine oht, et kui me seda vähegi lubame, teevad bosnialased Lilleküla jalgpallistaadionist 90 minutiks oma kodustaadioni. Kuid meid tuleb staadionile kordi rohkem kui külalisi. Kui kunagi end vabaks laulnud rahvas ka jalgpallitribüünil üheskoos laulu üles võtab, võime Bosnia fännidele siiski koha kätte näidata.

MTÜ Jalgpallihaigla uue juhatuse tervitus

Jalgpallihaigla 2017. aasta üldkoosolek pidas Telliskivi loomelinnakus 29. septembri õhtul pika ja põhjaliku aastakoosoleku, kus vaagiti MTÜ kitsas- ja laikohti ning lõpuks valiti järgnevaks kaheks aastaks Jalgpallihaiglale uus juhatus. Juhatus sai seekord kolmeliikmeline – Martin Ohlo, Oskar Pärt Mölder ja Aivo Averin.

MTÜ Jalgpallihaigla üldkoosolek

Hea Jalgpallihaigla liige

Jalgpallihaigla 2017. aasta üldkoosolek toimub reedel, 29. septembril kell 18:00-20:30 Telliskivi loomelinnakus, A3 hoone 4. korruse koolitusruumis „Vägi“ (http://telliskivi.eu/ruum/koolitusruum-vagi-53-m2-2).

Kavas:

1) Aastaaruande (2016) ülevaade
2) Juhatuse ülevaade viimase aasta tegemistest
3) MTÜ Jalgpallihaigla tulevikuperspektiivide vaagimine ja tuleviku üle otsustamine (kas jätkata või mitte)